Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

You2Toys Jelly Jammers Set

Materiál
gelové
Barva
fialové

• Tři různé velikosti.

Ideální pro začátek i spestření. Díky třem různým velikostem si každá žena najde tu svoji.

• splňuje vše co jsem požadovala

splňuje vše co jsem požadovala- jsem spokojená

Materiál
gelové
Barva
fialové

Sada tří análních kolíku z příjemného gelového materiálu s ovocnými barvami a vůněmi. Tento set je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří svou rostoucí potřebou nechtějí kupovat další anální kolíky.

Gelový materiál je po svém povrchu hladký, měkký a perfektně čistitelný. Patka na konci slouží jak pro snadnou manipulaci i jako bezpečnostní pojistka proti úplnému vklouznutí.

• Tři parfémované kolíky rozličných rozměrů
  • Měkký a příjemný materiál pro snadné zavádění
  • Patka pro snadnou manipulaci

Péče a údržba: výrobky z gelového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Výrobek skladujte mimo dosah ostatních erotických pomůcek a v temnu (UV záření urychluje jejich stárnutí). Častým používáním gelové pomůcky na povrchu zmatní – pro obnovu do původního stavu používejte silikonové lubrikanty. Možno užívat i s lubrikačními gely na vodní bázi.

Parametry produktu:

Červený kolík s jahodovou vůní o délce 15,5 cm a průměrem od 2 do 4,5 cm,

Modrý kolík s vůní borůvek o délce 12,5 cm a průměrem od 2,5 do 3 cm,

Růžový kolík s grepovou vůní o délce 10 cm a průměrem od 1,5 do 2,5 cm.

Materiál: gel materiál ze skupiny PVC, na který byla aplikována speciální technologie měkčení. Díky tomuto způsobu zpracování, se s ním můžeme setkat v mnoha tvarech, barvách a tuhostech. Samotný povrch je obecně velice příjemný a měkký na dotek. Gelový materiál vyniká svou specifickou vůní, která se postupem času eliminuje.

Značka: You2Toys, Německo

• Tři různé velikosti.